MP FİLTRE

MP Filtri misyonu 1960 yılında başladı. O zamandan beri, sürekli araştırma ve geliştirme bize hidrolik filtreleri dünyanın en iyi üreticilerinden biri haline getirmiştir.

Arkamızda deneyimi kırk yılı aşkın, MP Filtri hidrolik filtrasyon öncü bir rol oynar ve imalat tüm alanlarında müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yeterince geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Yıllar Bruno Pasotto ilk hala nispeten keşfedilmemiş bir pazar hidrolik filtreler için artan talebi karşılamak için karar 1964 yılından bu yana geçti. MP Filtri ürünlerinin kalitesi genç bir şirket yakında vazgeçilmez diğer ülkelerdeki satış noktaları açmayı bulduğu, büyük uluslararası filtreler üreticileri kıyasla çok çekici olduğunu kanıtladı. MP Filtri İngiltere, Almanya, ABD ve Kanada'da yeni ihracat pazarları ve hızlı bir şekilde kurulmuş bağlı ortaklıkların içine hızla genişledi.

MP Filtri şirketlerin MP Filtri Grubunu oluşturan, 1980'ler boyunca büyümeye devam etti. Yeni bir dökümhane inşa edildi ve mekanik mühendislik firması da satın alındı. ortaya önde gelen sanayi gruplama sürekli izleme ve sıkı kalite kontrol altında, alüminyum külçe nihai montaj için, üretim sürecinin her aşamasını taşıma kapasitesine sahip oldu.

Bugün, MP Filtri tasarımları, geliştirir, üretir ve hidrolik filtreleri geniş bir yelpazede yanı sıra hidrolik güç üniteleri için güç aktarma organları ve aksesuarları tam bir dizi dağıtır. Özellikle, MP Filtri bile en özel müşteri isteklerini karşılamak için ürün özelleştirme iddialı bir programı takip ve standart ürünler için ama çok özel ürünler sadece üretim sürecinin her aşamasını ele alır.